שירותים

מעוניין בלקוחות חדשים? רשת האינטרנט היא הפלטפורמה הטובה ביותר לכך כיום,
ואנו מספקים קשת רחבה של שירותים שיעזרו לך בכך ויהיו אפקטיביים ביותר עבורך!

wordpress-923188_1280

בניית אתרים מתקדמים

בניית אתרי אינטרנט מתקדמים על בסיס מערכת ניהול תוכן וורדפרס. בניה של אתרים בעיצוב על פי צרכי הלקוח, הוספת תכנים רלוונטיים ומערכת ניהול נוחה ומתקדמת. כל אתר מותאם לגוגל וכולל אפשרויות שיתוף ברשת פייסבוק ועוד.

facebook-login-1475585_1280

ניהול קמפיין facebook

הרשת החברתית של פייסבוק היא המובילה בישראל עם יותר מ-4 מיליון ישראלים עושים שימוש יומיומי ברשת זו וביניהם גם קהל הלקוחות הרלוונטי עבורך. אנו מתמחים בניהול קמפיין פייסבוק המבוסס על קהל יעד ממוקד המתאים עבורכם.

office-625892_640

ניהול קמפיין google

מנוע החיפוש גוגל מספק כיום מענה קרוב ל 90 אחוז מכלל החיפושים המבוצעים בישראל כולל חיפוש של בעלי עסקים כמוך. אנו מתמחים בניהול קמפיין בגוגל המבוסס על ביטויים ומילות מפתח שחשוב שתהיו בהם במיקומים הראשונים.

bar-621033_640

קידום אתרים בגוגל

הופעה במיקומים הראשונים של התוצאות במנוע החיפוש גוגל הן דרך מצויינת למשיכה של לקוחות המחפשים אחר השירות\המוצר שהעסק שלך מספק. אנו מתמחים בקידום אתרים בגוגל לתוצאות שיבטיחו תנועה של לקוחות פוטנצייאלים לאתר.

mobile-phone-1917737_1280

ניהול דף עסקי בפייסבוק

דף עסקי בפייסבוק מאפש רלך להיות בקשר שוטף עם קהל לקוחות רלוונטי עבורך ובעיקר לספק מידע חדש ושימושי אודות העסק שלך או השירותים\המוצרים אותם אתה מספק. אנו נעזור לך שהדף העסקי יהיה עדכני, מתחדש ופעיל באופן שוטף.

office-1209640_1280

ניהול רשימות תפוצה

אתר אינטרנט, דף עסקי וקמפיין פרסומי מושכים לקוחות פוטנצייאלים חדשים אל העסק שלך. אנו נעזור לך לשמור את הנתונים שלהם תחת מעקב שוטף עם אפשרות של יצירת רשימת תפוצה עדכנית ופעילה בקצב המתאים עבורך.

יצירת נוכחות ברשת

אתר אינטרנט, דף עסקי ועוד...

צוות אגו מדיה יעזור לך ביצירת הנוכחות האפקטיבית והמועילה ביותר עבורך ברשת האינטרנט, בין אם באמצעות אתר אינטרנט מתקדם, דף עסקי מעודכן בפייסבוק או שניהם יחדיו.

חשיפה ומשיכה של לקוחות

גוגל, פייסבוק וכל השאר...

צוות אגו מדיה יבחר עבורך את ערוצי הפרסום והשיווק הטובים ביותר, בין אם באמצעות קמפיין בגוגל, קמפיין בפייסבוק או באמצעים נוספים ברשת האינטרנט.

פתרונות

מגוון פתרונות אפשריים להגברת הנוכחות שלכם ברשת האינטרנט ומשיכה של לקוחות חדשים.

מקצועיות

צוות מקצועי עם שנים רבות של ידע וניסיון העומדים לרשותך במטרה להגיע להישגים משותפים.

הצלחה

דבקות במטרה מוגדרת מראש עם יעדים שנעמוד בהם יחדיו כל הדרך להגשמת השאיפות שלכם.

קבל את העדכונים האחרונים שלנו

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת.  להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין